Съветник от БСП избра да е независим
25 юни 2026 | 10:06
Снимка: Общински съвет – Шумен
Съветникът в Общинския съвет на Шумен Георги Георгиев напуска групата на „БСП за България“. Това съобщи в началото на днешното заседание председателят Ася Аспарухова.
Заявлението е депозирано на 22 юни (понеделник). Това означава, че Георги Георгиев вече е независим общински съветник.
Георгиев е член на две постоянни комисии: „Бюджет и финанси“ и „Икономическа политика, туризъм, общинска собственост и контрол по сделките с общинско имущество“.